Hakkımızda

matbaavip.com internet üzerinde tüm matbaa ihtiyaçlarınızı ekonomik kolay seri olarak yapmanızı sağlar. matbaavip.com, “Size bir tık kadar yakınız” sloganı ile başta tüm Türkiye ve tüm dünya ülkeleri kapsama alanımızda Son yıllarda internetin hayatımıza yön vermesi üzerine bizde değişime ayak uydurarak daha önce klasik anlamda sunduğumuz kaliteli hizmetleri sanal ortama taşıdık. İstediklerinizi tasarlayın gerekli verileri tarafımıza internet üzerinden ulaştırın çalışmanızı onayladıktan sonra siparişleriniz kargo ile adresinize teslim. Ödemeleriniz internet üzerinden, kredi kartları ve banka havalesi ile yapılabilmektedir. Tüm kredi kartlarına taksit imkânı. Güven grup garantisi ile tüm tanıtım, reklam, matbaa, materyallerinizi bizden edinebilirsiniz. Biz sadece sanalda değil gerçekte de varız…

1997 yılında kurulan firmamız faaliyetlerine Kırtasiye, Ajans, Matbaa, Çiçekçilik, Fotoğrafçılık, Web Tasarım, Tabela, Promosyon Materyalleri, üretim ve pazarlama alanında devam ediyor. Organizasyon ve Reklam Danışmanlığı da tarafımızdan verilmektedir. 2011 Yılında Maliye ile anlaşmalı matbaa ünvanını da alan firmamız her türlü resmi evrak basımı da yapmaktadır. Sürekli genişleyen genç kadromuza uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile önemli projelere imza atmış, sektördeki yerini hak etmiştir. Sektöre yeni fikirler üreterek ve farklı projeler üzerinde çalışmalarını sürdürmektedir. Grafik Tasarım ve Web Tasarım sektörünü konusunun artık başlı başına bir iş kolu haline geldiği ve profesyonel destek almanın hem size kaliteli hizmet sağlayacağını hem de zaman kazandıracağını hatırlatmak isteriz.

Genç ve tecrübeli kadrosu ile deneyimlerini ve kaynaklarını müşteri için en iyi şekilde kullanan, kendini sürekli geliştiren ve güncelleyen, müşterileri için  beraber iş yaptığı diğer kuruluşlar ile aralarındaki iletişimi, güçlendiren  yenilikler katan, müşteri memnuniyetini önceliğimizdir. Ana politikamız kaliteyi tam zamanında teslim etmektedir.

MİSYONUMUZ

Bulunduğumuz sektörlerde kaliteli ürünler üretip kaliteli hizmetler sunarak kurumumuza olan  memnuniyeti ve güveni en üst düzeyde tutmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti, çalışanlarımızın memnuniyeti ve mutluluğu, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla dürüst ve güvene dayalı iyi ilişkiler geliştirerek, hukuka ve kamu yararına bağlı, çevreye duyarlı bir kurum olarak bulunduğumuz sektörde tercih edilen ilk 5 firma arasında olmaktır.

 

 

Güvenli Ödeme

Kredi Kartıyla Ödemelerinizde İYZİCO altyapısı kullanıyoruz. 256 Bit SSL (McAffee PremiumSSL) Güvenlik Sistemimiz Mevcuttur.

% 100 Para İade Garantili

Ürünlerimize ve Hizmetlerimize o kadar güveniyoruz ki, olur da memnun kalmazsanız % 100 para iadesi garantisi veriyoruz.

Ücretsiz Kargo

On-line alışveriş sitemizden yapacağınız 150,00 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetimiz devam ediyor.
× Hızlı Destek